УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА (УЗД)

Метод простий, безболісний, здійснює якісну і кількісну оцінку даних показує як морфологічну, так і функціональну характеристику будови органів і систем.

УЗД – це дослідження стану органів і тканин за допомогою ультразвукових хвиль. Проходячи через тканини, а точніше через кордони між різними тканинами ультразвук відбивається. Спеціальний датчик фіксує ці зміни, які і є основою зображення.

Комп’ютерні можливості приладу дозволяють оцінювати морфологічні зміни в органах кількісно, що дозволяє уточнити розміри патологічних утворень, ступінь залучення сусідніх органів у патологічний процес. Широку популярність УЗД отримало завдяки своїй БЕЗПЕЦІ.

Даний метод використовується в діагностиці більшості захворювань органів черевної порожнини, сечовидільної системи, щитовидної залози, слинних і молочних залоз, серця і т. Д. Напевно, легше сказати, де використання УЗД неможливо або обмежене. Це ряд захворювань кісткової системи, легенів, шлунково-кишкового тракту, головного мозку. Але навіть в цих галузях з кожним роком все частіше звертаються до ультразвукового методу.

Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня № 27» Харківської міської ради